SAMOCHODY - OLEJE SILNIKOWE

Oleje silnikowe do samochodów osobowych: seryjnych (LUBE, VX PREMIUM - z najnowszymi aprobatami producentów), wyczynowych (GALAXIE), klasycznych (LEGENDE).

SAMOCHODY - OLEJE SILNIKOWE Jest 58 produktów.

Podkategorie

 • GALAXIE COMPETITION

  Wyczynowe 100% syntetyczne oleje silnikowe na bazie PAO i ESTRÓW do zastosowań w sporcie samochodowym. Opracowane specjalnie tak by chronić silnik nawet w ekstremalnych warunkach. Znakomita odporność na ścinanie wzmacnia film olejowy w wysokiej temperaturze. Do stosowania w silnikach z turbodoładowaniem i bez.

 • YACCO LUBE

  Oleje serii OEM SPECIFIC - opracowane z myślą o danej specyfikacji, bez kompromisów, z oficjalnymi aprobatami producentów dzięki temu można je stosować w autach na gwarancji bez ryzyka jej utraty. Spełniają nawet najnowsze i najsurowsze normy producentów OEM. Najwyższej jakości oleje produkowane wyłącznie w jednym miejscu na świecie, w pełni zautomatyzowanej fabryce, opracowane w nowoczesnym laboratorium. W serii LUBE znajdują się zarówno świetne oleje typu FULL SAPS jak również paliwooszczędne i wydłużające żywotność filtrów DPF oleje LOW SAPS.
  Oryginalny olej wyprodukowany we Francji. Made in France since 1919

 • VX PREMIUM

  Oleje silnikowe do najnowszych samochodów na bazie PAO/VHVI, wiele aprobat producentów.

 • VX

  Uniwersalne oleje silnikowe.

 • LEGENDE

  Oleje silnikowe oraz dodatki do paliw do samochodów klasycznych.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 58 elementów