GALAXIE COMPETITION

Informacje

YACCO GALAXIE RS 0W40

Nowy produkt

Ten bazujący na PAO, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych.
Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach. Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych, turbodoładowanych oraz bez turbo,
wielozaworowych oraz nie, może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF.

Więcej szczegółów

53,57 zł

Więcej informacji

YACCO GALAXIE RS 0W40 - Ten bazujący na PAO, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych.
Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach. Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych, turbodoładowanych oraz bez turbo,
wielozaworowych oraz nie, może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF.
Pasuje także do silników, gdzie producent rekomenduje użycie oleju SAE 0w40 z normą FORD WSS-M2C937-A (Ford Focus RS) lub ACEA A3/B4, API SN.

Ciężar właściwy w 20° Ckg/m3840
Lepkość w 40° Cmm2/s77,5
Lepkość w 100° Cmm2/s13,6
Indeks lepkości181
Temperatura zapłonu  ° C226
Temperatura krzepnięcia   ° C– 48
Lepkość dynamiczna w - 35° CmPa.s5900
H.T.H.S.mPa.s3,7
Poziom SAPS%masy1,1
T.B.N.mgKOH/g10

Właściwości i zalety:

 • Lepkość SAE 0w40 zapewnia znakomitą ochronę silnika podczas uruchamiania, oraz obniża zużycie paliwa.
 • Znakomita odporność na ścinanie zapewnia stałe smarowanie w wysokiej temperaturze, nawet w przypadku wydłużonych okresów wymiany oleju.
 • Wzmocniona stabilność termiczna w celu obniżenia skłonności do tworzenia depozytów.
 • Bardzo niska lotność w celu zredukowania konsumpcji oleju.
 • Znakomity zestaw detergentów i dyspersantów – utrzymywanie silnika w czystości.

Normy:
Ford WSS-M2C937-A
ACEA A3/B4,
API SN
MB 229.5,
PORSCHE A40

Pobierz kartę produktu

Produkty powiązane

 • YACCO BVX LS 1000 75W140

  100% syntetyczny olej o wydłużonej żywotności, do mocno obciążonych skrzyń biegów i dyferencjałów.Szczególnie polecamy do samoblokujących się dyferencjałów, oraz dyferencjałów ze „szperami" (LSD) płytkowymi.Szeroki wachlarz zastosowań: samochody sportowe oraz wyczynowe, samochody 4wd, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, przemysł.

  179,25 zł
 • YACCO RACING BRAKE FLUID

  Stworzony dla hydraulicznych układów hamulcowych oraz sprzęgieł, poza tymi, które wymagają płynów bazujących na silikonach, lub płynów mineralnych. Współpracuje ze stalowymi, karbonowymi, bądź ceramicznymi tarczami hamulcowymi, które wymagają płynu odpornego na bardzo wysokie temperatury.

  54,76 zł
 • NETT FREINS zmywacz i odtłuszczacz do hamulców

  Czyści i odtłuszcza układy hamulcowe w samochodach osobowych, ciężarowych, motocyklach, sprzęcie ciężkim (transport, sprzęt budowlany, rolniczy).

  20,75 zł
 • OPTIMIZER VIDANGE środek czyszczący układ olejowy

  Dodatek czyszczący układ olejowy, który należy stosować przed wymianą oleju. Czyści silnik oraz pomaga usunąć depozyty i zanieczyszczenia z wewnętrznych części silnika. Wydłuża żywotność silnika, zapewnia optymalne smarowanie zarówno silnika, jak i turbosprężarki. Do stosowania prewencyjnego, jak i naprawczego.

  52,53 zł

10 innych produktów w tej samej kategorii: