GALAXIE COMPETITION

Informacje

YACCO GALAXIE GT 10W60

Nowy produkt

Ten bazujący na PAO oraz estrach o wysokiej wadze molekularnej, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych.
Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach. Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF.

Więcej szczegółów

56,76 zł

Więcej informacji

Ten bazujący na PAO oraz estrach o wysokiej wadze molekularnej, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych.
Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach.
Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych, turbodoładowanych oraz bez turbo, wielozaworowych oraz nie, może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF.
Może być także stosowany w wielu innych silnikach, w których producent wymaga oleju 10w60 API SM lub ACEA A3/B3 (Alfa Romeo, BMW, Ferrari, Lancia, Lotus, Maserati, etc.)

Ciężar właściwy w 20° Ckg/m3859
Lepkość w 40° Cmm2/s163
Lepkość w 100° Cmm2/s24,2
Indeks lepkości180
Temperatura zapłonu  ° C226
Temperatura krzepnięcia   ° C– 42
Lepkość dynamiczna w - 25° CmPa.s6200
H.T.H.S.mPa.s5,9
Poziom SAPS%masy1,15
T.B.N.mgKOH/g10

Właściwości i zalety:

 • Znakomita odporność na ścinanie wzmacnia mocny film olejowy w wysokiej temperaturze, nawet w bardzo ciężkich warunkach.
 • Wzmocniona stabilność termiczna w celu obniżenia skłonności do tworzenia depozytów.
 • Bardzo niska lotność w celu zredukowania konsumpcji oleju.
 • Znakomity zestaw detergentów i dyspersantów – utrzymywanie silnika w czystości.
 • Niska lepkość w niskiej temperaturze zapewnia dobrą ochronę podczas uruchamiania silnika.

Normy:
API SM/CF (przewyższa API SG, SH, SJ oraz SL)
ACEA A3/B3

Pobierz kartę produktu

Produkty powiązane

 • YACCO BVX LS 1000 75W140

  100% syntetyczny olej o wydłużonej żywotności, do mocno obciążonych skrzyń biegów i dyferencjałów.Szczególnie polecamy do samoblokujących się dyferencjałów, oraz dyferencjałów ze „szperami" (LSD) płytkowymi.Szeroki wachlarz zastosowań: samochody sportowe oraz wyczynowe, samochody 4wd, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, przemysł.

  179,25 zł
 • YACCO RACING BRAKE FLUID

  Stworzony dla hydraulicznych układów hamulcowych oraz sprzęgieł, poza tymi, które wymagają płynów bazujących na silikonach, lub płynów mineralnych. Współpracuje ze stalowymi, karbonowymi, bądź ceramicznymi tarczami hamulcowymi, które wymagają płynu odpornego na bardzo wysokie temperatury.

  54,76 zł
 • JANTPROP do mycia felg

  JANTPROP został opracowany w celu łatwego mycia felg samochodowych. Rozpuszcza mocny brud, zanieczyszczenia drogowe oraz pył z klocków hamulcowych z felg oraz pokryw piast. Przywraca połysk.

  32,63 zł
 • OPTIMIZER VIDANGE środek czyszczący układ olejowy

  Dodatek czyszczący układ olejowy, który należy stosować przed wymianą oleju. Czyści silnik oraz pomaga usunąć depozyty i zanieczyszczenia z wewnętrznych części silnika. Wydłuża żywotność silnika, zapewnia optymalne smarowanie zarówno silnika, jak i turbosprężarki. Do stosowania prewencyjnego, jak i naprawczego.

  52,53 zł

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: