GALAXIE COMPETITION

Informacje

YACCO GALAXIE GT 5W50 1L Zobacz większe

YACCO GALAXIE GT 5W50

Nowy produkt

Ten bazujący na PAO oraz estrach, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych. Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach. Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych,może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF, oraz LPG.

Więcej szczegółów

55,45 zł

Więcej informacji

Ten bazujący na PAO oraz estrach, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych.
Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach.
Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych, turbodoładowanych oraz bez turbo, wielozaworowych oraz nie, może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF, oraz LPG. Może być także stosowany w jakimkolwiek innym silniku wymagającym oleju 5w50 o specyfikacji wymienionej poniżej.

Ciężar właściwy w 20° Ckg/m3849
Lepkość w 40° Cmm2/s115
Lepkość w 100° Cmm2/s18
Indeks lepkości174
Temperatura zapłonu  ° C234
Temperatura krzepnięcia   ° C– 45
Lepkość dynamiczna w - 30° CmPa.s5000
H.T.H.S.mPa.s4,8
Poziom SAPS%masy1,2
T.B.N.mgKOH/g10

Właściwości i zalety:

 • Znakomita odporność na ścinanie zapewnia stałe smarowanie w wysokiej temperaturze, nawet w przypadku używania w trudnych warunkach.
 • Lepkość SAE 5w oraz w 100% syntetyczna formulacja zapewniają łatwy rozruch ora szybką ochronę silnika nawet w niskich temperaturach.
 • Wzmocniona stabilność termiczna w celu obniżenia skłonności do tworzenia depozytów.
 • Bardzo niska lotność w celu zredukowania konsumpcji oleju.
 • Znakomity zestaw detergentów i dyspersantów – utrzymywanie silnika w czystości.

Normy:
API SN/CF (przewyższa API SG, SH, SJ, SL oraz SM)
ACEA A3/B3-10 & ACEA A3/B4-07
MB 229.3 ;
VW 502.00/ 505.00
MB 229.3

Pobierz kartę produktu

Produkty powiązane

 • YACCO BVX LS 1000 75W140

  100% syntetyczny olej o wydłużonej żywotności, do mocno obciążonych skrzyń biegów i dyferencjałów.Szczególnie polecamy do samoblokujących się dyferencjałów, oraz dyferencjałów ze „szperami" (LSD) płytkowymi.Szeroki wachlarz zastosowań: samochody sportowe oraz wyczynowe, samochody 4wd, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, przemysł.

  179,25 zł
 • YACCO RACING BRAKE FLUID

  Stworzony dla hydraulicznych układów hamulcowych oraz sprzęgieł, poza tymi, które wymagają płynów bazujących na silikonach, lub płynów mineralnych. Współpracuje ze stalowymi, karbonowymi, bądź ceramicznymi tarczami hamulcowymi, które wymagają płynu odpornego na bardzo wysokie temperatury.

  54,76 zł
 • JANTPROP do mycia felg

  JANTPROP został opracowany w celu łatwego mycia felg samochodowych. Rozpuszcza mocny brud, zanieczyszczenia drogowe oraz pył z klocków hamulcowych z felg oraz pokryw piast. Przywraca połysk.

  32,63 zł
 • OPTIMIZER VIDANGE środek czyszczący układ olejowy

  Dodatek czyszczący układ olejowy, który należy stosować przed wymianą oleju. Czyści silnik oraz pomaga usunąć depozyty i zanieczyszczenia z wewnętrznych części silnika. Wydłuża żywotność silnika, zapewnia optymalne smarowanie zarówno silnika, jak i turbosprężarki. Do stosowania prewencyjnego, jak i naprawczego.

  52,53 zł

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: