GALAXIE COMPETITION

Informacje

YACCO GALAXIE 5W30 1L Zobacz większe

YACCO GALAXIE 5W30

Nowy produkt

Ten w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych. Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach. Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych, turbodoładowanych oraz bez turbo, wielozaworowych oraz nie, może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF, oraz LPG.

Więcej szczegółów

56,76 zł

Więcej informacji

YACCO GALAXIE 5W30 - Ten bazujący na PAO oraz estrach, w 100% syntetyczny olej silnikowy został stworzony w celu zapewnienia optymalnego smarowania silnika w warunkach ekstremalnych. Do mocno obciążonych silników sportowych używanych na drogach i torach. Opracowany wstępnie z myślą o silnikach benzynowych, turbodoładowanych oraz bez turbo, wielozaworowych oraz nie, może być także stosowany w silnikach Diesel bez DPF, oraz LPG. Może być także stosowany w jakimkolwiek innym silniku wymagającym oleju 5w30 o specyfikacji wymienionej poniżej.

Ciężar właściwy w 20°C kg/m3 855
Lepkość w 40°C mm2/s 70
Lepkość w 100°C mm2/s 11,8
Indeks lepkości 165
Temperatura krzepnięcia °C - 45
Temperatura zapłonu °C 226
Lepkość dynamiczna w - 30°C mPa.s 6100

 • Lepkość SAE 5w oraz w 100% syntetyczna formulacja zapewniają łatwy rozruch oraz szybką ochronę silnika nawet w niskich temperaturach.
 • Znakomita odporność na ścinanie zapewnia stałe smarowanie w wysokiej temperaturze, nawet w przypadku używania w trudnych warunkach.
 • Wzmocniona stabilność termiczna w celu obniżenia skłonności do tworzenia depozytów.
 • Bardzo niska lotność w celu zredukowania konsumpcji oleju.
 • Znakomity zestaw detergentów i dyspersantów – utrzymywanie silnika w czystości.

Normy:
API SN (meets the engine test requirements)
ACEA A3/B4

Produkty powiązane

 • YACCO BVX LS 1000 75W140

  100% syntetyczny olej o wydłużonej żywotności, do mocno obciążonych skrzyń biegów i dyferencjałów.Szczególnie polecamy do samoblokujących się dyferencjałów, oraz dyferencjałów ze „szperami" (LSD) płytkowymi.Szeroki wachlarz zastosowań: samochody sportowe oraz wyczynowe, samochody 4wd, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, przemysł.

  179,25 zł
 • YACCO RACING BRAKE FLUID

  Stworzony dla hydraulicznych układów hamulcowych oraz sprzęgieł, poza tymi, które wymagają płynów bazujących na silikonach, lub płynów mineralnych. Współpracuje ze stalowymi, karbonowymi, bądź ceramicznymi tarczami hamulcowymi, które wymagają płynu odpornego na bardzo wysokie temperatury.

  54,76 zł
 • JANTPROP do mycia felg

  JANTPROP został opracowany w celu łatwego mycia felg samochodowych. Rozpuszcza mocny brud, zanieczyszczenia drogowe oraz pył z klocków hamulcowych z felg oraz pokryw piast. Przywraca połysk.

  32,63 zł
 • OPTIMIZER VIDANGE środek czyszczący układ olejowy

  Dodatek czyszczący układ olejowy, który należy stosować przed wymianą oleju. Czyści silnik oraz pomaga usunąć depozyty i zanieczyszczenia z wewnętrznych części silnika. Wydłuża żywotność silnika, zapewnia optymalne smarowanie zarówno silnika, jak i turbosprężarki. Do stosowania prewencyjnego, jak i naprawczego.

  52,53 zł

10 innych produktów w tej samej kategorii: