Home

Informacje

YACCO PREVENTIF BLUE PROTECT 250ml Zobacz większe

YACCO PREVENTIF BLUE PROTECT

7990

Nowy produkt

Dodatek do AdBlue. Zapobiega krystalizacji, czyści system SCR, optymalizuje pracę układu AdBlue.

Więcej szczegółów

87,56 zł

Więcej informacji

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Przewidywana dostępność: 02.2024

YACCO PREVENTIF BLUE PROTECT to dodatek do AdBlue. Został opracowany z myślą o czyszczeniu i ochronie systemu (AdBlue) aby zapobiec tworzeniu się kryształków w obwodzie dozowania co prowadzi do ograniczenia kosztów eksploatacji. Optymalizuje w ten sposób rozpylanie na wtryskiwaczu i poprawia katalityczną redukcję NOx w katalizatorze SCR. Zmniejsza także prawdopodobieństwo występowania awarii układu AdBlue oraz awarii silnika związanym z nieprawidłową pracą układu SCR.WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY:

 •  Opracowany w celu ograniczenia tworzenia się kryształów kwasu cyjanurowego w układzie oczyszczania SCR (zbiornik, wtryskiwacz, katalizator),
 •  Czyści obwód AdBlue zapewniając optymalne działanie całego systemu
 •  Praktyczny pojemnik dozujący, umożliwiający precyzyjne i łatwe dozowanieSTOSOWANIE:

 • 1 dawka 25ml na każde 10 litrów AdBlue. Każda butelka dodatku (250ml) wystarcza na 100 litrów AdBlue. Nie należy przekraczać zaleconej dawki dodatku.
 • Naciskając na butelkę, napełnić dozownik do żądanej wartości. Wlać dodatek do kanistra z AdBlue, tak by się z nim wymieszał, następnie przelać całość do zbiornika pojazdu lub wlać dodatek bezpośrednio do zbiornika AdBlue pojazdu bezpośrednio przed tankowaniem.
 • Używać regularnie przy każdym tankowaniu AdBlue.
 • Może powodować lekkie pienienie, bez konsekwencji.

UWAGA!


Preparat
 YACCO PREVENTIF BLUE PROTECT przeznaczony jest wyłącznie do silników Diesla.
Nie należy go wlewać do paliwa, przeznaczony jest wyłącznie do AdBlue.

Produkty powiązane

 • EGR CLEAN czyści EGR, Turbo, dolot

  Przeznaczony zarówno do silników benzynowych, jak i Diesel, usuwa nadmiar osadów węglowych oraz gumy z zaworów EGR, turbosprężarek o zmiennej geometrii, bez potrzeby demontażu. Przywraca osiągi silnika.

  42,80 zł
 • FAP CLEAN do czyszczenia filtrów DPF

  YACCO FAP CLEAN optymalizuje regenrację filtrów cząstek stałych, zwłaszcza tych używanych w trudnych warunkach (np. częste i krótkie podróże, niskie prędkości), które nie spełniają warunków koniecznych do regeneracji (wypalania) filtra. Przystosowany do wszystkich rodzajów filtrów cząstek stałych, poza tymi, które wymagają płynu do regeneracji (np....

  57,53 zł
 • PREVENTIVE DIESEL TREATMENT uszlachetniacz

  Został opracowany specjalnie z myślą o przeciwdziałaniu powstawaniu szlamu, zabrudzeń, oraz zanieczyszczeń węglowych we wszystkich rodzajach silników Diesel, w tym także w najnowszych, wyposażonych w systemy bezpośredniego wtrysku paliwa (Common Rail, pompowtryski) oraz filtry DPF. Używany regularnie, czyści i utrzymuje w czystości pompę paliwa,...

  30,23 zł
 • OPTIMIZER VIDANGE środek czyszczący układ olejowy

  Dodatek czyszczący układ olejowy, który należy stosować przed wymianą oleju. Czyści silnik oraz pomaga usunąć depozyty i zanieczyszczenia z wewnętrznych części silnika. Wydłuża żywotność silnika, zapewnia optymalne smarowanie zarówno silnika, jak i turbosprężarki. Do stosowania prewencyjnego, jak i naprawczego.

  52,53 zł

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: