DODATKI DO PALIW I OLEJÓW

Informacje

Promocje

7927 FAP CLEAN do czyszczenia filtów DPF 250ml Zobacz większe

FAP CLEAN do czyszczenia filtrów DPF

Nowy produkt

YACCO FAP CLEAN optymalizuje regenrację filtrów cząstek stałych, zwłaszcza tych używanych w trudnych warunkach (np. częste i krótkie podróże, niskie prędkości), które nie spełniają warunków koniecznych do regeneracji (wypalania) filtra. Przystosowany do wszystkich rodzajów filtrów cząstek stałych, poza tymi, które wymagają płynu do regeneracji (np. samochody grup PSA).

Więcej szczegółów

57,53 zł

Więcej informacji

YACCO FAP CLEAN optymalizuje regenrację filtrów cząstek stałych, zwłaszcza tych używanych w trudnych warunkach (np. częste i krótkie podróże, niskie prędkości), które nie spełniają warunków koniecznych do regeneracji (wypalania) filtra. Przystosowany do wszystkich rodzajów filtrów cząstek stałych, poza tymi, które wymagają płynu do regeneracji (np. samochody grup PSA).

Właściwości i zalety:

 • Dodatek metaloorganiczny pozwala na wypalanie sadzy w niższej temperaturze – to pozwala wyeliminować osady z sadzy, oraz chroni DPF przed blokowaniem.
 • YACCO FAP CLEAN działa jak katalizator; to poprawia szybkość spalania sadzy i ułatwia regenerację filtra DPF w każdych warunkach eksploatacyjnych
 • Używanie tego dodatku jest wymagane szczególnie w przypadku używania pojazdu w warunkach, w których szybka i kompletna regeneracja nie jest możliwa (krótkie podróże, niska prędkość, ruch miejski).
 • Lepsze wypalanie chroni DPF minimalizując ryzyko przegrzania. To wydłuża żywotność DPF oraz pozwala utrzymać optymalne osiągi.
 • Należy unikać ponadnormatywnie wydłużonego procesu wypalania DPF – w ten sposób ochronimy olej silnikowy przed dodatkowymi zanieczyszczeniami
 • Ten skoncentrowany dodatek jest łatwy w użyciu – należy po prostu wlać zawartość butelki do baku

Stosowanie:
Przed zatankowaniem, należy wlać dawkę YACCO FAP CLEAN – 1 op. na 50 – 60l oleju napędowego. Przy tankowaniu mniej niż 25l, zredukować odpowiednio dawkę dodatku – aby nie przedawkować dodatku. Stosować regularnie co 3 – 4 tankowania.

UWAGA!
Przed użyciem przeczytaj uważnie etykietę bezpieczeństwa na opakowaniu i / lub sprawdź kartę charakterystyki MSDS.

Produkty powiązane

 • DEBLOKINJECT do odkręcania wtrysków

  DEBLOCKINJECT rozpuszcza rdzę, brud i osad na wtyrskiwaczach, dyszach i świecach. Umożliwia łatwe wyciąganie wtryskiwaczy, oraz innych części, bez ich uszkodzenia. Przydatny m.in. w przypadku samochodów osobowych, lekkich dostawczych, a także sprzętu ciężkiego (transport, budownictwo, rolnictwo), i morskiego.

  42,80 zł
 • DIESEL CARE uszlachetniacz

  Został opracowany specjalnie z myślą o przeciwdziałaniu powstawaniu szlamu, zabrudzeń, oraz zanieczyszczeń węglowych we wszystkich rodzajach silników Diesel, w tym także w najnowszych, wyposażonych w systemy bezpośredniego wtrysku paliwa (Common Rail, pompowtryski) oraz filtry DPF. Używany regularnie, czyści i utrzymuje w czystości pompę paliwa,...

  37,84 zł
 • ANTIFUMÉE DIESEL redukuje dymienie

  Dodatek do oleju napędowego został opracowany w celu utrzymywania silników w czystości i bez depozytów, zredukowania emisji spalin oraz poprawy spalania. Pasuje do wszystkich silników Diesel, także tych z Turbo i bezpośrednim wtryskiem: w samochodach osobowych, silnikach użytkowych, sprzęcie budowlanym, rolnictwie, łodziach. Mieszalny z każdym rodzajem...

  23,67 zł
 • OPTIMIZER VIDANGE środek czyszczący układ olejowy

  Dodatek czyszczący układ olejowy, który należy stosować przed wymianą oleju. Czyści silnik oraz pomaga usunąć depozyty i zanieczyszczenia z wewnętrznych części silnika. Wydłuża żywotność silnika, zapewnia optymalne smarowanie zarówno silnika, jak i turbosprężarki. Do stosowania prewencyjnego, jak i naprawczego.

  50,44 zł

9 innych produktów w tej samej kategorii: